שלום אורח/ת, התחבר/י

אודות אלכימיסט

אלכימיסט היא בית ישראלי לפיתוח מוצרי בריאות טבעיים מובילים, מצמחי מרפא ותוספי תזונה. החזון שלה הוא להציע את חווית הבריאות הטבעית הטובה ביותר.

חברת אלכימיסט הוקמה בשנת 2003 על ידי הרוקח אוסקר ליבנה – מראשוני הרוקחים בישראל, שהחלו לעסוק בתחום רפואת צמחי המרפא וההומאופטיה. החברה עשתה את צעדיה הראשונים בבית המרקחת של תל אביב ברחוב הנביאים במטרה להנגיש מוצרי בריאות איכותיים לקהל הרחב שם הם זכו להערכה ולהצלחה רבה בשל יעילותם.

אוסקר ליבנה, כמו כל צוות אלכימיסט, שמו לעצמם כמטרה, לתת לכל אחד את היחס האישי ומקצועי להשגת התוצאות הטובות ביותר, לבריאות אמיתית לאורך זמן.

בראש הצוות המקצועי באלכימיסט עומדת שיר לויתן, נטורופתית N.D והרבליסטית קלינית Cl.H המנהלת את פיתוח מוצרים והתחום מקצועי בחברה.

חברת אלכימיסט הציבה לעצמה 4 ערכי מפתח על פי הם היא פועלת:

מקצועיות

חברת אלכימיסט תומכת בקהל לקוחותיה וגאה בשרות לקוחות מקצועי ופעיל.
מערך שירות הלקוחות של אלכימיסט מופעל על ידי נטורופתים מוסמכים. לרשות לקוחותינו עומד שירות טלפוני הנותן ייעוץ ומענה מקצועי, בדגש על חינוך לשמירה על אורח חיים בריא.

איכות

המוצרים המיוצרים על ידי חברת אלכימיסט הינם באיכות הגבוהה ביותר. לכל המוצרים נכנסים אך ורק רכיבים המוכרים בספרות המקצועית ומאושרים לשימוש כתוספי תזונה, על ידי משרד הבריאות.
כל המוצרים שלנו ידועים בהיותם:

אמינות - עמידה בתקנים בינלאומיים

כל המוצרים המיוצרים על ידי חברת אלכימיסט, מבוססים על שנים של מסורת וידע מקצועי עשיר. כל המוצרים עומדים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים לייצור תוספי תזונה. תהליך הייצור של כל המוצרים הינו יסודי, מחמיר, מבוקר ובטוח. חומרי הגלם עוברים תהליכי בקרה להבטחת ניקיונם ממתכות, מזהמים או חומרים מזיקים אחרים, בהתאם לתקן הישראלי.

חדשנות - חיפוש מתמיד אחר הפורמולות המשובחות ביותר

אנחנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח מוצרים חדשניים ועדכניים בתחום.
ידע ברפואה משלימה לצד טכנולוגיה רוקחית מודרנית יוצרים עבור קהל לקוחותנו פתרונות אפקטיביים. כך שעם המוצרים שלנו, מובטח לכם תמיד ליהנות מעוצמת הטבע – ממקור ראשון.

קבלת ייעוץ בריאותי און ליין

למילוי שאלון און ליין, שבו תפרט באילו נושאי בריאות תרצה ייעוץ מותאם משיר לויתן, נטורופתית והרבליסטית קלינית.

בלוג הבריאות של אלכימיסט

כניסה לבלוג שלנו בו תוכלו לקבל מידע וטיפים לשיפור הבריאות ואיכות החיים.

חנות מוצרי אלכימיסט

כניסה לחנות עם כל מוצרי הבריאות הטבעיים במחירים הכי משתלמים.

הרשמה לניוזלטר - לקבלת הבלוגים וחדשות הבריאות למייל

    אישור דיוור: מאשר לקבל את הבלוגים במייל